Japanse dobby stof H-7035 1B – sakura roze – 25 cm
Japanse dobby stof H-7035 1B – sakura roze – 25 cm
Japanse dobby stof H-7035 1B – sakura roze – 25 cm
5.95

Een zachte Japanse katoenen dobby met kleine sakurabloesems op een lichtroze achtergrond. De bloemen zijn uitgevoerd in wit, zachtroze en wat donkerder roze, waardoor het dessin levendig is zonder druk te worden.

Dobby is een geweven katoenen stof met een subtiel onregelmatige structuur. Dat geeft de stof meer karakter dan een gladde katoen en maakt hem mooi voor Japanse naaiprojecten, patchwork, quilts, tassen, kussens, accessoires en kleding. Vergelijkbare Japanse dobby wordt juist om die voelbare structuur gewaardeerd.

breedte: ca. 110 cm
materiaal: 100% katoen
kleur: lichtroze met roze en witte sakurabloesems
artikelnummer: H-7035 1B
stofsoort: dobby
herkomst: Japan

Bestellen

De stof wordt verkocht per 25 cm over de volledige stofbreedte.

Aantal 1 = 25 × 110 cm
Aantal 2 = 50 × 110 cm
Aantal 3 = 75 × 110 cm
Aantal 4 = 100 × 110 cm

Bij meerdere eenheden ontvang je de stof aan één stuk.

Wij gebruiken cookies om de gebruikerservaring te verbeteren of om advertenties te kunnen tonen. Door gebruik te maken van deze website ga je hiermee akkoord. Privacy & Cookiebeleid