sashiko garen 100m #102: ivoor - www.japanesecraftcenter.com
sashiko garen 100m #102: ivoor
sashiko garen 100m #102: ivoor
6.50

Olympus sashikogaren van 100% katoen wordt in Japan gemaakt. Het garen is sterk, slijtvast en prettig om mee te borduren. Met maar liefst 100 meter op een streng is deze variant ideaal voor grotere sashikoprojecten of wanneer je veel van dezelfde kleur gebruikt.

Het sashikogaren bestaat uit 6 draden en wordt niet gesplitst. Knip de streng op de aangegeven plaats door om handige lengtes te krijgen om mee te borduren.

Weet je niet hoe je een streng sashikogaren opent en waar je precies moet knippen? Bekijk dan onze uitleg en video over het gebruik van sashikogaren.

Kleur: zacht, warm ecru
Lengte: 100 meter
Materiaal: 100% katoen
Made in Japan


 



Leave your comment

Wij gebruiken cookies om de gebruikerservaring te verbeteren of om advertenties te kunnen tonen. Door gebruik te maken van deze website ga je hiermee akkoord. Privacy & Cookiebeleid