sashiko garen 20m #05: mosterd - www.japanesecraftcenter.com
sashiko garen 20m #05: mosterd
sashiko garen 20m #05: mosterd
2.50

Olympus sashikogaren is 100% katoen en wordt in Japan gemaakt. Het garen is losser gedraaid dan veel westerse borduurgarens en heeft de karakteristieke matte uitstraling van sashiko. Het is sterk, slijtvast en glijdt gemakkelijk door de stof.

Dit garen bestaat uit 6 draden en wordt niet gesplitst. Knip de streng door op de aangegeven plaats om handige lengtes te krijgen om mee te borduren.

Weet je niet hoe je een streng sashikogaren opent en waar je precies moet knippen? Bekijk dan onze uitleg en video over het gebruik van sashikogaren.

Kleur: een warme, gedempte geeltint met een licht aardse uitstraling
Lengte: 20 meter
Materiaal: 100% katoen
Made in Japan

 



Leave your comment

Wij gebruiken cookies om de gebruikerservaring te verbeteren of om advertenties te kunnen tonen. Door gebruik te maken van deze website ga je hiermee akkoord. Privacy & Cookiebeleid